Hakkımda

Beni merak edenler için Merhaba,

Antalya doğumluyum.İlk okul yıllarındaki bilgisayar merakımdan dolayı liseyide  bu yönde tercih ettim. Korkuteli  Teknik Lise – Bilişim Sistemleri alanına 1. olarak girdim ve derece ile bitirdim. Lisans eğitimim ise Karadeniz Teknik Üniversitesi –  Yazılım Mühendisliği  Bölümünü derece ile bitirdim. Aynı zamanda KTÜ Yazılım kulübünün kurulmasında katkılar sağlayarak kurucu başkan olarak başkanlık yaptım. OnlyUniqueSoft altında takım arkadaşlarımla beraber projeler geliştirdim. Hosturkey.com adında global bir girişimde kurucu ortaklık yaptım.Şimdi ise isyaptir.com kurucu ortaklarından birisiyim. Okulun hemen bitmesinin ardından askere giderek vatani görevimi tamamladım. Askerlik görevimin acemi birliğini Gaziantep İl Jandarma usta birliğini Gaziantep-Nizip’te yaptım. Askerden sonra Ericsson’da işe başladım. Şuan işime İstanbul da devam etmekteyim.

Yazılım Mühendisliğini seviyorum.Bu yazıyı okuyan arkadaşlarıma tavsiyem yazılımı gerçekten seviyorsanız kesinlikle Yazılım Mühendisliğini tavsiye ederim.

NOT: Tek sevmek yetmiyor.Eğer hedefiniz büyük ise mühendis olmanız da yetmiyor. Bir üretken mühendis olmanız gerekiyor. Fedakarlık ve gecenizi gündüzü birbirine katarak çalışmak gerekiyor.

İletişim için : mustafazorbaz@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir