Hakkımda

Beni merak edenler için Merhaba,

Antalya doğumluyum.İlk okul yıllarındaki bilgisayar merakımdan dolayı liseyi  bu yönde tercih ettim. Korkuteli  Teknik Lise – Bilişim Sistemleri alanına 1. olarak girdim ve derece ile bitirdim. Lisans eğitimim ise Karadeniz Teknik Üniversitesi –  Yazılım Mühendisliği  Bölümünü derece ile bitirdim. Aynı zamanda KTÜ Yazılım kulübünün kurulmasında katkılar sağlayarak kurucu başkan olarak başkanlık yaptım. 1.Stajımı eticsoft e-ticaret teknolojileri üzerine yaptım. 2. stajımı İzmir Yaşar Holding bilgi işlemde yaptım. Okul bitiminden sonra askerliğimi yapmaya karar verdim. Askerlik görevimin acemi birliğini Gaziantep İl Jandarma usta birliğini Gaziantep-Nizip’te yaptım. Askerden sonra Ericsson ‘da işe başladım. Şuan işime İstanbul da devam etmekteyim.

Yazılım Mühendisliğini seviyorum.Bu yazıyı okuyan arkadaşlarıma tavsiyem yazılımı gerçekten seviyorsanız kesinlikle Yazılım Mühendisliğini tavsiye ederim.

NOT: Tek sevmek yetmiyor.Eğer hedefiniz büyük ise mühendis olmanız da yetmiyor. Bir üretken mühendis olmanız gerekiyor. Fedakarlık ve gecenizi gündüzü birbirine katarak çalışmak gerekiyor.

İletişim için : mustafazorbaz@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir