WooCommerce woothemes tarafından geliştirilen bir e-ticaret eklentisidir. Wordpess üzerinde çalışılan bir eklentidir.Yani bu eklenti da wordpess gibi açık kaynak kodludur.Arkasında WooThemes gibi güçlü bir şirket var ve sürekli geliştiriliyor. WordPresse bu eklentiyi kurarak profesyonel e-ticaret sitelerine rakip olabilecek siteler yapabilirsiniz.Yükselen ve her geçen gün yüksek bir ilgi ile yaklasılan bir e-ticaret eklentisidir.Özellikle küçük işletmeler veya bir kaç ürün satacak kişiler e-ticaret sistemleri yerine bu eklentiyi kullanabilirler. Basit bir arayüze sahip olup kolay  kullanımı ve kurulumu ile ilgi çeken bu eklenti ile sizde tanışmak ister misiniz.

WooCommerce WordPress ile %100 uyumlu çalışır. WordPressin eşsiz seo özelliklerini kullanır. Böylece rakiplerinizden bir adım öne geçersiniz.

Müşteri dostu bir eklentidir. Sanal Pos, Paypal, banka havalesi ve Payu ödeme sistemlerini destekler. Müşterilerinizin tek sayfada en zahmetsiz bir şekilde ödeme yapmasına imkan sağlar. En çok oy alan ürünler, fiyat süzgeci, seçim daraltma, son görüntülenen ürünler gibi bir çok bileşen WooCommerce ile birlikte gelir.

Bu eklenti ücretsiz  fakat ödeme işlemlerinde kullanılan  xml  ve temalar ücretlidir.Bunun yanında ücretsiz temalarıda kullana bilirsiniz.Bu temalar üzerinde editleme yaparak daha görsel bir tema ile firmanızın ürünlerini piyasaya sürebilirsiniz.Detaylı bilgi için iletişim  kısmından yada facebook,twiter gibi sosyal medyadan yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir